Náš tým

aneb koho u nás potkáte..

Štěpánka

Máma, krmič, trenér, marketér, lektor, holka pro všechno, opravář..a tak ?

Štěpánka studovala speciální a waldorfskou pedagogiku a zemědělství. Z kroužků učí jezdectví, řemeslné kroužky všeho druhu, animaci, lukostřelbu, ráda hraje deskové hry a chtěla by hrát na klavír. Při práci s dětmi používá“selský rozum“:)

KROUŽEK má na starost, takže vám ráda pomůže s jakoukolim organizační věcí.

tel.:777142632, email:lukava@post.cz

Rýša

Lektor

Rýša bude vaším lektorem žonglování a tance. Obojím se zabývá přibližně od roku 2006. Ovládá mnoho druhů „žonglovátek“ a vyniká v historických tancích.

Péťa

Lektor a dobrá duše KROUŽKU

Péťa tu všechny a všechno zná. Proto je pro nás nedocenitelná v situacích, kdy potřebujeme něco vyřídit, zařídit, někoho potkat…krom toho má vždy v zásobě radu a úsměv. Péťa se chystá dělat kroužky pro maminky s batolátky.

Verča

Lektor tábora

Verča vystutovala učitelství, učila ve školce a nyní pracuje jako učitel montesory školy. Její obrovskou vášní jsou děti – málokdo má takovou trpělivost a věčně dobrou náladu jako ona.

Ketty

Lektor, zdravotník

Ketty studovala pedagogiku a z běžné ZŠ utekla k nám. Je pro každou legraci. Kromě ošetřování zraněných má na starost techniku a z kroužků – hravou matematiku, hokusy-pokusy, chovatelství, teraristiku a trochu žonglování.

Andy

Lektorka

Andy je pro každou legraci. Má ráda děti a pohyb, zpívání a přírodu. Bude vaší lektorkou tance, zpěvu a žonglování.

Péťa (hasička)

Lektorka

Péťa je vždy milá a usměvavá, ale pokud někdo zlobí, umí se řádně rozčílit. Jako pravá hasička ráda sportuje, ale i krásně vyrábí  a vůbec, je to jeden z nejvšestranějších lidí co znám:) V centru bude dělat programy pro maminky s dětmi.

Lenka

Lektor, grafik

Léňa vytvořila všechny naše letáky a pracuje s námi na vzhledu centra. Krom toho ráda tancuje (což doufáme zužitkuje jako lektor), jako vyzážistka plánuje kroužky „krášlení“a  počítačové grafiky.

Štěpánka

účetní

Štěpánka je narozdíl od nás zbytku precizní a trpělivá. Pere se s naším účetnictvím, úřady a občas i s náma:)

Petra

Lektor

Petra je skvělá paní učitelka ze ZŠ Rychnov, která vyniká trpělivostí a láskou k dětem, které jí to oplácí. Těší se na divadelní kroužky, kde plánuje krom hraní divadla, malování kulis a podobně oprášit i varhany. Bude s ní učit její malá dcerka Anička:).

Jana

Lektorka

Jana je novou posilou našeho týmu a bude lektorkou angličtiny pro nejmenší děti. Ráda čte, cestuje a miluje toulání v přírodě